Beauchamps is een prachtig vakantiehuis gelegen in Marminiac, een klein dorpje in de Périgord. Het huis dateert uit de 17e eeuw en biedt authentieke charme gecombineerd met hedendaags comfort. Het interieur is aangepast aan de historische stijl, maar biedt ook moderne voorzieningen.
Beauchamps is een prachtig vakantiehuis gelegen in Marminiac, een klein dorpje in de Périgord. Het huis dateert uit de 17e eeuw en biedt authentieke charme gecombineerd met hedendaags comfort. Met een groot privézwembad, een ruime tuin en spectaculair uitzicht, is Beauchamps de perfecte plek voor een ontspannen vakantie. In de nabijgelegen stadjes Cazals, Villefranche du Périgord, Domme en Sarlat kun je genieten van lokale markten, restaurants en winkels.
Omschrijving
Beauchamps is een heerlijk ruim huis met originele elementen zoals grote schouwen, balkenplafonds en houten vloeren. Het interieur is aangepast aan de historische stijl, maar biedt ook moderne voorzieningen. Op de begane grond bevindt zich een gezellige woonkamer met een houtkachel, een eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. Het huis heeft vijf slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over de eerste verdieping en tussenetage. Buiten vind je een terras, een grote tuin met speeltoestellen, een barbecue, ligstoelen en een verwarmbaar privézwembad.
Het dorpje Marminiac is klein maar gezellig, en het nabijgelegen Cazals biedt alle faciliteiten die je nodig hebt, zoals een bakker, restaurants en een wekelijkse markt. In Villefranche du Périgord kun je genieten van het historische stadsplein en een scala aan winkels en restaurants. Vergeet niet de prachtige uitzichten over de vallei van de Dordogne te bewonderen in Domme, en breng een bezoek aan Sarlat met zijn beroemde zaterdagochtend markt. Er is ook een groot meer in de buurt waar je kunt zwemmen en waterfietsen kunt huren.
Opmerkingen
- Het is niet mogelijk om een elektrische auto op te laden bij het vakantiehuis.
- Beauchamps wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
- Neem contact op met Villa for You als je het huis voor andere doeleinden wilt reserveren.
Al met al is Beauchamps een bijzondere vakantieplek waar je kunt genieten van de rust, privacy en schoonheid van de Périgord.