Beauchamps
Frankrijk, Lot, MarminiacBeauchamps is een prachtig vakantiehuis gelegen in Marminiac, een klein dorpje in de Périgord. Het huis dateert uit de 17e eeuw en biedt authentieke charme gecombineerd met hedendaags comfort. Het interieur is aangepast aan de historische stijl, maar biedt ook moderne voorzieningen.
Bekijk alle foto's
Aantal nachten, aankomstdatums en prijzen
Klik in de onderstaande tabel op een prijs om de reservering details te bekijken bij de betreffende aanbieder. Gebruik de zoekbalk om een andere te selecteren.
Aantal nachten | zaterdag 19 april | zondag 20 april | maandag 21 april | dinsdag 22 april | woensdag 23 april | donderdag 24 april | vrijdag 25 april | zaterdag 26 april | zondag 27 april | maandag 28 april | dinsdag 29 april | woensdag 30 april | donderdag 1 mei | vrijdag 2 mei | zaterdag 3 mei | zondag 4 mei | maandag 5 mei | dinsdag 6 mei | woensdag 7 mei | donderdag 8 mei | vrijdag 9 mei | zaterdag 10 mei | zondag 11 mei | maandag 12 mei |
5 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 556,00 | € 571,00 | € 586,00 | € 601,00 | € 616,00 | € 631,00 | € 631,00 | € 631,00 |
Geschatte reistijd en afstand naar Marminiac
Bekijk de reistijd en afstand van de geselecteerde route in de zoekbalk (het startpunt kan afwijken).