Deze ruime en luxe villa genaamd 'Les Graves' ligt op een rustige locatie, op 10 km boven de stad Cahors in Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille. Het huis biedt een prachtig uitzicht over de velden en heeft een modern en ruimtelijk interieur van hoog niveau. Geluidsoverlast is ook niet toegestaan in het vakantiehuis.
Deze ruime en luxe villa genaamd 'Les Graves' ligt op een rustige locatie, op 10 km boven de stad Cahors in Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille. Het huis biedt een prachtig uitzicht over de velden en heeft een modern en ruimtelijk interieur van hoog niveau. Met een royale woonkamer, goed uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een babykamer is het perfect voor gezinnen. Buiten vindt u een groot terras, een lounge set en een groot zwembad om te ontspannen en te genieten van het mooie weer.
Ligging en Omgeving
Les Graves ligt in de buurt van de stad Cahors, bekend om zijn wijnstreek en de oude binnenstad met de imposante brug Pont Valentré. De omgeving van het vakantiehuis is prachtig met weidse uitzichten en maakt deel uit van Causses de Gramat, een indrukwekkend kalkplateau met rotswanden en bossen. In de omgeving zijn er vele bezienswaardigheden, zoals Saint Cirq Lapopie en Rocamadour, die zeker een bezoek waard zijn. Ook het kasteel van Bonaguil, een 13e-eeuws bouwwerk, is een aanrader. In de zomermaanden zijn er gezellige markten en eetmarkten met livemuziek.
Voorzieningen en Opmerkingen
Les Graves is van alle gemakken voorzien, inclusief airconditioning en een wasruimte. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt en er is ook een kinderbed, kinderstoel en kinderbox aanwezig. Let wel op dat reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet zijn toegestaan vanwege de rust. Geluidsoverlast is ook niet toegestaan in het vakantiehuis. Bij vertrek dienen alle prullenbakken geleegd te worden en vuilnis achtergelaten te worden op de daarvoor bestemde plek. Het vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
Indeling en Voorzieningen
- Begane grond: woonkamer, eetkamer, keuken, slaapkamer met badkamer en apart toilet
- 1e etage: 2 slaapkamers en een badkamer
- Kelder: wasruimte
Verder heeft het vakantiehuis een terras, tuin, BBQ, parkeergelegenheid, parasol en een privézwembad van 12 x 6 meter.
Kinderbeddengoed is niet inbegrepen.