Een prachtig authentiek landhuis gelegen tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, slechts enkele kilometers verwijderd van de charmante plaatsjes Puy l'Evéque en Prayssac. Geniet van de wijnstreek Cahors, bezoek de vele wijnkelders en ontdek de lokale specialiteiten zoals confit de canard.
Een prachtig authentiek landhuis gelegen tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, slechts enkele kilometers verwijderd van de charmante plaatsjes Puy l'Evéque en Prayssac. Dit rustig gelegen huis heeft een omheinde tuin op een perceel van 4ha en toch bevindt het zich dichtbij de grote toeristische bezienswaardigheden in de regio. Geniet van de wijnstreek Cahors, bezoek de vele wijnkelders en ontdek de lokale specialiteiten zoals confit de canard.
Luxe en gezelligheid
Het oorspronkelijke landhuis is gerenoveerd met behoud van de originele elementen, zoals de zware balkenplafonds, de oude schouwen en de indeling. Het huis beschikt over een ruime eetkeuken en 3 slaapkamers. De royale tuin is voorzien van comfortabele stoelen en een terras met buitenkeuken. Het zwembad is privé en omheind, waardoor u kunt genieten van privacy en rust.
Ontdek de omgeving
Ontdek de prachtige natuur tijdens het kanoën op de rivier de Dordogne of bezoek het middeleeuwse centrum van Sarlat met zijn zaterdagmarkt. Proef de lokale sfeer op de avondmarkten in de omliggende dorpen, waar u kunt genieten van heerlijke gerechten en levende muziek. Bezoek ook de indrukwekkende bezienswaardigheden zoals Rocamadour, de grotten van Padirac en de kastelen van Biron en Bonaguil.
Praktische informatie
- Bij aankomst zijn de bedden al opgemaakt.
- Het opladen van een elektrische auto is niet mogelijk bij de accommodatie en niet toegestaan.
- De laatste kilometer van de toegangsweg naar de woning is onverhard.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
Indeling van het huis
- Begane grond: hal, woonkeuken, slaapkamer met badkamer, wasruimte, apart toilet.
- Tussenetage: slaapkamer met twee tweepersoonsbedden.
- 1e etage: woonkamer met televisie.
- 2e etage: slaapkamer met badkamer.
Dit vakantiehuis biedt alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf in Frankrijk. Geniet van de luxe en gezelligheid en ontdek de prachtige omgeving.