Mooie authentieke vakantiewoning gelegen tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, op korte afstand van de charmante plaatsen Puy l'Eveque en Prayssac. Het huis is rustig gelegen en beschikt over een omheinde tuin van 40. 000m2. De tuin biedt een terras met buitenkeuken en een omheind privézwembad met prachtig uitzicht.
Mooie authentieke vakantiewoning gelegen tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, op korte afstand van de charmante plaatsen Puy l'Eveque en Prayssac. Het huis is rustig gelegen en beschikt over een omheinde tuin van 40.000m2. Het is de ideale uitvalsbasis om de prachtige regio te verkennen, met de wijnstreek van Cahors vlakbij en vele toeristische bezienswaardigheden in de buurt. Het huis is gerenoveerd met behoud van originele elementen en beschikt over een grote eetkeuken en 3 slaapkamers. De tuin biedt een terras met buitenkeuken en een omheind privézwembad met prachtig uitzicht.
Vakantiehuis met prachtige tuin en privézwembad
De vakantiewoning is oorspronkelijk een oude boerderij en is door de jaren heen gerenoveerd met behoud van de originele elementen zoals balkenplafonds en oude schouwen. Het huis biedt een gezellige en knusse sfeer, met een grote eetkeuken en 3 slaapkamers. Buiten vindt u een ruime tuin met comfortabele stoelen, een terras met buitenkeuken en een privézwembad dat omheind is voor extra privacy en veiligheid. Het zwembad heeft ook een nieuw zwembadzeil en biedt een prachtig uitzicht.
Verken de omgeving en geniet van de lokale specialiteiten
In de omgeving kunt u genieten van diverse activiteiten, zoals kanoën op de rivier de Dordogne, een bezoek aan het middeleeuwse centrum van Sarlat en het ontdekken van de vele lokale eetmarkten. Elk dorp heeft zijn eigen (avond)eetmarkten, waar u kunt genieten van lokale specialiteiten en live muziek. Er zijn ook vele bezienswaardigheden in de buurt, zoals St. Cirque Lapopie, Rocamadour, de grotten van Padirac en het kasteel van Biron en Bonaguil. Vergeet ook zeker niet een bezoek te brengen aan de wijngaarden van de Cahors en te genieten van een goed glas wijn.
Praktische informatie en faciliteiten
- De bedden zijn opgemaakt bij aankomst
- Het opladen van een elektrische auto is niet toegestaan
- De laatste 1km van de toegangsweg naar de woning is onverhard
- Het vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd
Indeling van de vakantiewoning
De vakantiewoning is verdeeld over meerdere verdiepingen:
- Begane grond: hal, woonkeuken, slaapkamer met badkamer, wasruimte en toilet
- Tussenetage: slaapkamer
- 1e etage: woonkamer
- 2e etage: slaapkamer met badkamer
Buiten vindt u een buitenkeuken, terras, omheinde tuin met tuinmeubilair, ligbedden en een barbecue. Er is ook een parkeerplaats en een privézwembad met nieuwe zwembadzeil.