Frankrijk, Lot, Puy l'Eveque

Camp del Four 4 pers

Frankrijk, Lot, Puy l'Eveque

Mooie authentieke vakantiewoning gelegen tussen de rivieren de Lot en de Dordogne, op korte afstand van de charmante plaatsen Puy l'Eveque en Prayssac. Het huis is rustig gelegen en beschikt over een omheinde tuin van 40. 000m2. De tuin biedt een terras met buitenkeuken en een omheind privézwembad met prachtig uitzicht.

Lees meer

Ook op deze locatie in Puy l'Eveque (1)

Misschien toch iets anders?