Verbazingwekkend gelegen gerestaureerd landhuis met adembenemend uitzicht over de vallei en bossen, omgeven door diverse terrassen. Dit rustige huis is ideaal voor een klein gezin of 1-2 koppels, met 2 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan 1 ensuite. De goed uitgeruste keuken laat niks te wensen over.
Verbazingwekkend gelegen gerestaureerd landhuis met adembenemend uitzicht over de vallei en bossen, omgeven door diverse terrassen. Dit rustige huis is ideaal voor een klein gezin of 1-2 koppels, met 2 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan 1 ensuite. De goed uitgeruste keuken laat niks te wensen over. Geniet van het privé zoutwaterzwembad en verken de nabijgelegen stadjes en wijngaarden in de regio Lot en Dordogne.
Ontspannen in de Natuur
Dit charmante vakantiehuis biedt de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de prachtige natuur. Met directe toegang tot het bos kunnen mooie wandelingen worden gemaakt. Breng een bezoek aan de pittoreske stadjes Prayssac en Puy L' Eveque, gelegen aan de rivier de Lot. Probeer wijnproeverijen bij lokale wijnboerderijen en geniet van kajakken op de rivier de Dordogne. Vergeet niet de avondmarkten te bezoeken en te proeven van de heerlijke streekproducten.
Een Warm Welkom
De eigenaren van het huis wonen op hetzelfde terrein en staan klaar om eventuele vragen te beantwoorden of hulp te bieden. Twee vriendelijke Golden Retrievers, een kat en twee paarden maken ook deel uit van het huishouden. Het huis is niet geschikt voor gezinnen met kleine kinderen vanwege de ligging op een helling. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt voor uw comfort.
- Diverse terrassen met spectaculair uitzicht
- Volledig uitgeruste keuken
- Privé zoutwaterzwembad
- Perfecte locatie voor wandelen en fietsen
- In de buurt van pittoreske stadjes en wijngaarden
- Gastvrije eigenaars aanwezig voor vragen en hulp
- Geen kinderen jonger dan 10 jaar toegestaan
- Bedden opgemaakt bij aankomst
- Opladen elektrische auto niet mogelijk