Dit authentieke 'en pierre' huis bevindt zich op een heuvel aan de rand van het bos in de grensstreek van de Dordogne en de Lot. De streek, genaamd de "Bouriane", staat bekend om zijn bossen, heuvels, rotswanden en rivieren. AccommodatieHet huis heeft 4 slaapkamers en een goed uitgeruste eetkeuken met een zithoek.
Dit authentieke 'en pierre' huis bevindt zich op een heuvel aan de rand van het bos in de grensstreek van de Dordogne en de Lot. De streek, genaamd de "Bouriane", staat bekend om zijn bossen, heuvels, rotswanden en rivieren. Het huis is eenvoudig ingericht, maar heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De Franse eigenaar woont in de buurt en staat klaar om te helpen indien nodig, maar zal u tegelijkertijd alle privacy gunnen.
Accommodatie
Het huis heeft 4 slaapkamers en een goed uitgeruste eetkeuken met een zithoek. Maar het grote terras met uitzicht over het prachtige landschap en het privézwembad zullen waarschijnlijk uw favoriete plekken zijn om te ontspannen. Er is voldoende tuinmeubilair en een BBQ beschikbaar.
Montcabrier, op een paar kilometer afstand, heeft een bakker, maar voor uw boodschappen kunt u het beste naar Fumel gaan, op ongeveer 8 km afstand. Daar vindt u grote supermarkten. Vergeet niet om het prachtige kasteel Chateau Bonaguil uit de 13e eeuw te bezoeken, of een van de vele markten in de omgeving. De rivieren de Lot en de Dordogne zijn beiden dichtbij, wat mogelijkheden biedt voor kanoën en zwemmen op een van de vele strandjes.
Opmerkingen
- Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt.
- Het opladen van elektrische auto's bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan.
- Alle prullenbakken moeten worden geleegd en het vuilnis moet worden achtergelaten op de daarvoor bestemde plek bij vertrek.
- Dit vakantiehuis wordt uitsluitend verhuurd voor toeristische doeleinden.
Begane grond:
- Woonkeuken met eettafel, zithoek, TV (internationale zenders), broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie.
- Slaapkamer met tweepersoonsbed.
- Badkamer met bad en douche en wastafel.
- Toilet.
1e etage:
- Slaapkamer met twee eenpersoonsbedden.
- Overloop.
Souterrain:
- Badkamer met douche en wastafel.
- Toilet.
Verder heeft de accommodatie een wasmachine, een tuin, ligbedden, parkeergelegenheid en een privézwembad (9 x 5 m, omheind, geopend van mei tot september).