In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt het kleinschalige vakantiepark 'Le Lac Bleu nr 33' met ongeveer 40 woningen. Het volledig gerenoveerde vakantiehuis beschikt over 4 slaapkamers en 3 badkamers. De keuken is nieuw geoutilleerd en het hele huis is opnieuw geschilderd. Je kunt ook een barbecue huren op het park.
In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt het kleinschalige vakantiepark 'Le Lac Bleu nr 33' met ongeveer 40 woningen. Het volledig gerenoveerde vakantiehuis beschikt over 4 slaapkamers en 3 badkamers. De keuken is nieuw geoutilleerd en het hele huis is opnieuw geschilderd. Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht over het landschap.
Vakantiepark met faciliteiten
Het vakantiepark heeft een verwarmd buitenzwembad en peuterbad, een speeltuin, een sportveld, een Jeu de Boules baan en een tennisbaan. Je kunt ook een barbecue huren op het park. Op loopafstand ligt het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier kun je genieten van de prachtige straatjes en gezellige terrasjes. Het park is gelegen in een prachtige omgeving, dicht bij het plaatsje Rocamadour en bezienswaardigheden zoals de grotten van Padirac, Cahors en Toulouse.
Belangrijke informatie
- De bedden zijn opgemaakt bij aankomst.
- De woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau is zoals beschreven.
Dit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd. Neem contact op met Villa for You voor andere doeleinden.
Begane grond: woonkamer, eetkamer, open keuken, slaapkamer met badkamer, slaapkamer met badkamer, wc, airconditioning.
Eerste etage: slaapkamer, slaapkamer, badkamer.
Buiten: terras, tuin, parkeerplaats, zwembad, speeltoestellen.