Dit prachtige vakantiehuis, gelegen op een vakantiepark in de Lot, is onlangs volledig gerenoveerd. Het huis heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, en is geschikt voor 4-6 personen. Vanaf het eigen terras heb je een prachtig uitzicht over het landschap. Bij aankomst zijn de bedden al opgemaakt.
Dit prachtige vakantiehuis, gelegen op een vakantiepark in de Lot, is onlangs volledig gerenoveerd. Het huis heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, en is geschikt voor 4-6 personen. Vanaf het eigen terras heb je een prachtig uitzicht over het landschap. Het park beschikt over een verwarmd zwembad, een speeltuin en diverse sportfaciliteiten.
Het vakantiepark ligt op loopafstand van Lacapelle Marival, een middeleeuws dorpje dat behoort tot de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier vind je gezellige markten, leuke winkeltjes en terrasjes waar je kunt genieten van lokale specialiteiten zoals Meloenen van Quercy en geitenkaas van Rocamadour. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor uitstapjes, zoals een bezoek aan de historische stad Cahors of het pittoreske Rocamadour.
Faciliteiten
De woning is van alle gemakken voorzien, zoals een volledig uitgeruste keuken, een televisie en een parkeerplaats. Bij aankomst zijn de bedden al opgemaakt. Let op: het opladen van een elektrische auto is niet toegestaan. Het vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
De begane grond bestaat uit een open keuken, een woon/eetkamer, twee slaapkamers met elk een eigen badkamer en een apart toilet. Op de eerste verdieping is er een zitkamer en een derde slaapkamer met een eigen badkamer.
Overige informatie
- De inrichting van de woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft hetzelfde.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- Het zwembad is geopend van mei tot september.