Ontdek Le Lac Bleu 22, een prachtige vakantiewoning gelegen in de schilderachtige regio Lot en Dordogne. Dit volledig gerenoveerde huis biedt 2 slaapkamers en 2 badkamers, en beschikt over een volledig uitgeruste keuken en een terras met een adembenemend uitzicht op het landschap.
Ontdek Le Lac Bleu 22, een prachtige vakantiewoning gelegen in de schilderachtige regio Lot en Dordogne. Dit volledig gerenoveerde huis biedt 2 slaapkamers en 2 badkamers, en beschikt over een volledig uitgeruste keuken en een terras met een adembenemend uitzicht op het landschap. Het vakantiepark waarin het huis zich bevindt, biedt ook een verwarmd buitenzwembad, een peuterbad, een speeltuin en tal van sportfaciliteiten, waaronder een tennisbaan en Jeu de Boules baan.
Ligging en Omgeving
Gelegen op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpen van Frankrijk, biedt Le Lac Bleu 22 de perfecte gelegenheid om te genieten van gezellige terrasjes en de lokale lekkernijen. Het vakantiepark ligt ook dicht bij het charmante plaatsje Rocamadour, de grotten van Padirac en steden als Cahors en Toulouse, die allemaal een bezoek waard zijn.
Voorzieningen en Indeling
De woning is comfortabel ingericht en voorzien van alle gemakken die je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De benedenverdieping bestaat uit een open keuken, een woon/eetkamer, een slaapkamer en een badkamer. Op de eerste verdieping vind je een additional slaapkamer en badkamer. Buiten kun je genieten van het terras, de tuin, het tuinmeubilair en de barbecue. Het gedeelde zwembad is verwarmd en inclusief een apart peuterzwembad.