Dit prachtige vakantiehuis in Frankrijk, Lot, Lacapelle Marival is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers en 1 badkamer. Geniet van het prachtige uitzicht over het landschap vanaf het eigen terras. Er is genoeg te beleven voor jong en oud.
Dit prachtige vakantiehuis in Frankrijk, Lot, Lacapelle Marival is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers en 1 badkamer. Geniet van het prachtige uitzicht over het landschap vanaf het eigen terras. Het vakantiepark biedt veel faciliteiten, zoals een verwarmd zwembad, speeltuin en verschillende sportmogelijkheden.
Ontdek het prachtige landschap en de charmante dorpjes
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. Geniet van de mooie wijngaarden en rivieren in de omgeving. Het vakantiepark ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier vind je gezellige markten, leuke winkeltjes en volop terrasjes waar je kunt genieten van de lokale heerlijkheden zoals meloenen van Quercy, walnoten van de Perigord, geitenkaas van Rocamadour en wijnen van Cahors.
Leuke uitstapjes in de omgeving
De omgeving biedt talloze mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Bezoek bijvoorbeeld het pittoreske Rocamadour, maak een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of ga met de kinderen naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein. Er is genoeg te beleven voor jong en oud.
Belangrijke opmerkingen
Let op: de inrichting van de woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft zoals beschreven. Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Deze vakantiewoning wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd.
Indeling van de woning
- Begane grond: woonkamer, eetkamer, open keuken, slaapkamer, slaapkamer met badkamer, berging, wc, airconditioning
- 1e etage: slaapkamer met badkamer
- Buiten: terras, tuin, tuinmeubilair, parkeergelegenheid
Daarnaast is er een gedeeld zwembad dat verwarmd is en ook een speciaal peuterbad heeft. Een kinderbed is aanwezig, maar beddengoed wordt niet verstrekt.