Dit prachtige vakantiehuis, genaamd 'Lac Bleu 40', bevindt zich op een charmant vakantiepark in de Lot, Frankrijk. Het huis is gloednieuw en volledig modern en fris ingericht. LiggingIn deze regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een adembenemend landschap.
Dit prachtige vakantiehuis, genaamd 'Lac Bleu 40', bevindt zich op een charmant vakantiepark in de Lot, Frankrijk. Het huis is gloednieuw en volledig modern en fris ingericht.
Ligging
In deze regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een adembenemend landschap. Het gebied heeft een aangenaam klimaat en is omgeven door prachtige wijngaarden en rivieren.
Het vakantiepark ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier kun je genieten van een gezellige markt, leuke winkeltjes en vele terrasjes. Proef de lokale specialiteiten zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors.
Accommodatie
Het vakantiehuis is geschikt voor 8 personen en beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het heeft een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap. Op het park vind je een prachtig verwarmd zwembad met een peuterbad, een speeltuin voor de kleintjes en verschillende sportfaciliteiten zoals tennis en voetbal.
Activiteiten
De omgeving biedt talloze leuke uitstapjes. Maak bijvoorbeeld een dagtrip naar Rocamadour, een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of breng een bezoek aan het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein. Je zult je hier zeker niet vervelen!
Opmerkingen
- Bij aankomst zijn de bedden al opgemaakt.
- De inrichting van de woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft hetzelfde.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Neem contact op met Villa for You voor andere reserveringsdoeleinden.
De indeling van het vakantiehuis is als volgt:
- Begane grond: woonkamer, eetkamer, open keuken, slaapkamer met badkamer en toilet.
- Eerste verdieping: slaapkamer, slaapkamer met badkamer en toilet.
Verder heeft het vakantiehuis een terras, een tuin met tuinmeubilair, parkeergelegenheid en deel je het zwembad en de speeltoestellen met andere gasten op het park.