Dit prachtige vakantiehuis bevindt zich op een charmant vakantiepark in Lacapelle Marival, Frankrijk, in de regio Lot. Het vakantiehuis is onlangs volledig gerenoveerd en biedt plaats aan 4-6 personen, met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Vanaf het eigen terras geniet je van een prachtig uitzicht op het landschap.
Dit prachtige vakantiehuis bevindt zich op een charmant vakantiepark in Lacapelle Marival, Frankrijk, in de regio Lot. Het vakantiehuis is onlangs volledig gerenoveerd en biedt plaats aan 4-6 personen, met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Vanaf het eigen terras geniet je van een prachtig uitzicht op het landschap. Het park beschikt over een verwarmd zwembad, een peuterbad, een speeltuin en diverse sportfaciliteiten zoals tennis en voetbal. Het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat op loopafstand ligt, biedt een gezellige markt, leuke winkels en sfeervolle terrasjes.
Ontdek het prachtige landschap van de Lot
De regio Lot staat bekend om zijn adembenemende landschappen, waar de rivieren de Dordogne en de Lot samenkomen. Geniet van het aangename klimaat terwijl je wandelt door de wijngaarden en langs de prachtige rivieren. Proef de lokale lekkernijen zoals Meloenen van Quercy, walnoten van de Périgord, geitenkaas van Rocamadour en wijnen uit Cahors. Maak uitstapjes naar pittoreske dorpen zoals Rocamadour, bezoek historische steden zoals Cahors en Toulouse, of breng een bezoek aan het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein.
Opmerkingen en indeling van het vakantiehuis
- Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt.
- De inrichting van de woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau is zoals beschreven.
- Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. De huiseigenaar/beheerder kan eventuele schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen als je toch je auto illegaal oplaadt.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Als je voor andere doeleinden wilt reserveren, neem dan contact op met Villa for You.
Indeling van het vakantiehuis:
- Begane grond: woonkamer, eetkamer, open keuken, slaapkamer met badkamer (2-persoonsbed, douche, wc).
- 1e etage: slaapkamer, badkamer (ligbad, wc).
Verder is er een terras, tuin, tuinmeubilair, parkeergelegenheid en een gedeeld zwembad met apart peuterbad. Ook zijn er gedeelde speeltoestellen op het park aanwezig.