Deze naast elkaar gelegen vakantiehuizen, genaamd Lac Bleu 39 en 40 combi, bevinden zich op een aantrekkelijk vakantiepark in Lot, Frankrijk. Beide huizen zijn nieuw, volledig gemoderniseerd en smaakvol ingericht. Beide accommodaties hebben een eigen terras met prachtig uitzicht op het omringende landschap.
Deze naast elkaar gelegen vakantiehuizen, genaamd Lac Bleu 39 en 40 combi, bevinden zich op een aantrekkelijk vakantiepark in Lot, Frankrijk. Beide huizen zijn nieuw, volledig gemoderniseerd en smaakvol ingericht. Eén van de vakantiehuizen is geschikt voor maximaal 8 personen, terwijl het aangrenzende huis geschikt is voor maximaal 6 personen. Beide accommodaties hebben een eigen terras met prachtig uitzicht op het omringende landschap. Het vakantiepark beschikt over diverse faciliteiten, zoals een verwarmd gemeenschappelijk zwembad met peuterbad, een speeltuin en sportmogelijkheden zoals tennis, basketbal en voetbal.
In deze regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat resulteert in een adembenemend landschap. Het gebied heeft een aangenaam klimaat en biedt prachtige landschappen met wijngaarden en schilderachtige rivieren. Het vakantiepark is op loopafstand gelegen van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier vind je een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop terrasjes waar je kunt genieten van lokale specialiteiten zoals meloenen van Quercy, walnoten van de Perigord, geitenkaas van Rocamadour en wijnen uit Cahors.
Activiteiten
De omgeving biedt diverse mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan het nabijgelegen Rocamadour, maak een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of geniet met de kinderen van een dagje in het Apenpark, de Roofvogelshow of een ritje met de oude stoomtrein. Kortom, er is genoeg te beleven voor het hele gezin.
Belangrijke informatie
- De bedden zijn bij aankomst opgemaakt.
- De inrichting van de woning kan enigszins afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft zoals beschreven.
- Het opladen van een elektrische auto is niet mogelijk en is niet toegestaan bij de accommodatie.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
De begane grond van de vakantiehuizen bestaat uit een open keuken met moderne apparatuur, twee woon/eetkamers, een slaapkamer met een eigen badkamer en nog een slaapkamer met een eigen badkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie slaapkamers, een badkamer, een apart toilet en een slaapkamer met een eigen badkamer. Buiten hebben de huizen een terras, een tuin en tuinmeubilair. Gasten kunnen gebruik maken van het gedeelde zwembad, wat inclusief een apart peuterzwembad is, en de gedeelde speeltoestellen.