In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt het kleinschalige vakantiepark 'Lac Bleu 34' met ongeveer 40 woningen. Het vakantiehuis is recent volledig gerenoveerd en biedt een prachtig uitzicht over het landschap. Er is genoeg te zien en beleven!. Het vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd.
In de mooie regio van de Lot en Dordogne ligt het kleinschalige vakantiepark 'Lac Bleu 34' met ongeveer 40 woningen. Het vakantiehuis is recent volledig gerenoveerd en biedt een prachtig uitzicht over het landschap. Op het park zijn een verwarmd buitenzwembad, peuterbad en speeltuin aanwezig, en in de nabijgelegen middeleeuwse dorpen kun je genieten van lokale lekkernijen.
Faciliteiten
- Volledig gerenoveerd vakantiehuis met nieuwe keuken
- Terras met prachtig uitzicht
- Verwarmd buitenzwembad en peuterbad
- Leuke speeltuin
- Sportmogelijkheden zoals jeu de boules en tennis
Het park is gelegen in een prachtige omgeving, dicht bij het plaatsje Rocamadour. Bezoek de grotten van Padirac, maak een uitstapje naar Cahors of Toulouse, of verken de mooie oude straatjes van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival. Er is genoeg te zien en beleven!
Belangrijke informatie
Het opladen van elektrische auto's is niet mogelijk en niet toegestaan bij de accommodatie. Het vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd. Voor reserveringen met andere doeleinden dien je contact op te nemen met Villa for You.
Begane grond: woonkamer met zithoek en televisie, eetkamer, volledig uitgeruste open keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed en eigen badkamer, slaapkamer met stapelbed en eigen badkamer, apart toilet, airconditioning.
Eerste verdieping: slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en eigen badkamer met toilet, doorgangsslaapkamer met tweepersoonsbed, airconditioning.
Overige informatie
- Terras en tuin met tuinmeubilair
- Parkeergelegenheid
- Gedeeld verwarmd buitenzwembad (15 x 7 m) met apart peuterbad
- Geopend van mei tot en met september