Dit leuke vakantiehuis ligt op een prachtige locatie in de Lot, Frankrijk. Het huis biedt plaats aan 6 personen en beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het heeft een eigen terras met uitzicht op het mooie landschap. Er is genoeg te doen voor het hele gezin!. Er is voor ieder wat wils!. Slaapkamer met stapelbed.
Dit leuke vakantiehuis ligt op een prachtige locatie in de Lot, Frankrijk. Het huis biedt plaats aan 6 personen en beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het heeft een eigen terras met uitzicht op het mooie landschap. Op het vakantiepark is er een verwarmd zwembad, een peuterbad, een speeltuin en verschillende sportmogelijkheden, zoals tennis en voetbal. Er is genoeg te doen voor het hele gezin!
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een prachtig landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat en is omgeven door wijngaarden en mooie rivieren. Het vakantiepark ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Hier kun je genieten van een gezellige markt, leuke winkeltjes en terrasjes. Probeer ook zeker de lokale specialiteiten, zoals Meloenen van Quercy, walnoten van de Perigord, geitenkaas van Rocamadour en wijnen van Cahors.
Activiteiten
De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Bezoek bijvoorbeeld Rocamadour, maak een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of breng een bezoek aan het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein. Er is voor ieder wat wils!
Belangrijke informatie
- Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet toegestaan.
- Geluidsoverlast is niet toegestaan.
- Dit vakantiehuis is alleen bedoeld voor toeristische doeleinden.
- Begane grond:
- Open keuken met inductiefornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie.
- Woon-/eetkamer met televisie en zithoek.
- Slaapkamer met stapelbed.
- Slaapkamer met tweepersoonsbed en eigen badkamer met douche, wastafel en toilet.
- Airconditioning.
- 1e etage:
- Zitkamer met televisie en zithoek.
- Slaapkamer met twee eenpersoonsbedden.
- Badkamer met douche, wastafel en toilet.
Het vakantiehuis beschikt over een terras, tuin en parkeergelegenheid. Er is tuinmeubilair, een parasol, een glijbaan en een kinderbed (exclusief beddengoed) aanwezig. Het zwembad is verwarmd en wordt gedeeld met andere gasten.