Dit leuke vakantiehuis is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap. Je zult je hier niet vervelen!. Er is genoeg te doen voor jong en oud!.
Dit leuke vakantiehuis is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot. Het vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap.
Vakantiepark met vele faciliteiten
Het park beschikt over een prachtig verwarmd zwembad met peuterbad, speeltuin voor de kleintjes en genoeg sportmogelijkheden zoals tennis, basketbal en voetbal. Je zult je hier niet vervelen!
Prachtig landschap en charmant dorpje
In de regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat en prachtige wijngaarden en rivieren. Het park ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, dat behoort tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Met een gezellige markt, leuke winkeltjes en volop terrasjes, waan je jezelf hier als god in Frankrijk.
Ontdek de omgeving
De omgeving is perfect voor leuke uitstapjes. Bezoek bijvoorbeeld het nabijgelegen Rocamadour, maak een stedentrip naar Cahors of Toulouse, of ga met de kinderen naar het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein. Er is genoeg te doen voor jong en oud!
Belangrijke informatie
- De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven.
- Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht u desondanks toch illegaal uw auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder u verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengen.
- In verband met de rust en eventuele omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden. Dit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd. Wil je voor andere doeleinden een reservering maken, neem dan contact op met Villa for You.
Indeling vakantiehuis
- Begane grond: open keuken, woon/eetkamer, slaapkamer met hoogslaper, slaapkamer met badkamer, airconditioning.
- Eerste verdieping: woonkamer, slaapkamer, badkamer.
Verder heeft het vakantiehuis een terras, tuin, tuinmeubilair, parkeergelegenheid, parasol, glijbaan en een kinderbed (exclusief beddengoed). Het zwembad wordt gedeeld met andere gasten en is verwarmd. Het heeft ook een speciaal gedeelte voor peuters met een diepte van 50cm.