Dit prachtige vakantiehuis, genaamd 'Lac Bleu 16', is gelegen op een ontzettend leuk vakantiepark in de Lot, Frankrijk. Het huis is onlangs volledig opgefrist en heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk eigen terras met uitzicht over het prachtige landschap.
Ontdek de prachtige regio
In deze regio komen de rivieren de Dordogne en de Lot samen, wat zorgt voor een schitterend landschap. De streek heeft een aangenaam klimaat, met wijngaarden en prachtige rivieren. Het vakantiepark ligt op loopafstand van het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, een van de mooiste dorpjes van Frankrijk, waar je kunt genieten van gezellige markten, leuke winkeltjes en volop terrasjes.
Geniet van de lokale heerlijkheden en activiteiten
Maak kennis met de lokale specialiteiten zoals Meloenen van Quercy, de walnoten van de Perigord, de geitenkaas van Rocamadour en de wijnen van Cahors. Het vakantiepark beschikt over een prachtig verwarmd zwembad met peuterbad, een speeltuin en diverse sportmogelijkheden. In de omgeving kun je leuke uitstapjes maken naar plaatsen zoals Rocamadour, Cahors, Toulouse, het Apenpark, de Roofvogelshow of de oude stoomtrein. Kortom, er is genoeg te doen en te ontdekken in de omgeving.
Opmerkingen en indeling
Bij aankomst zijn de bedden al voor je opgemaakt. Houd er rekening mee dat de inrichting van de woning iets kan afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft hetzelfde. Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk. Let op: dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
- Indeling begane grond: woonkamer met digitale televisie, eetkamer, open keuken met inductiekookplaat, filtermaling koffiezetapparaat, magnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer en 2 wastafels, slaapkamer met badkamer (2 eenpersoonsbedden, douche, toilet)
- Indeling eerste etage: slaapkamer met tweepersoonsbed en stapelbed, badkamer met ligbad, wastafel en toilet.
Verder is het vakantiehuis voorzien van verwarming via airconditioning, airconditioning, een terras, een tuin, tuinmeubilair, parkeergelegenheid en gedeelde faciliteiten zoals het zwembad met apart peuterbad en speeltoestellen.