Manoir Bellevue is een schitterende vakantiewoning gelegen in het dorp Duravel, Frankrijk. Met zijn 2 torentjes en grote parkachtige tuin is het de perfecte plek om tot rust te komen. Het huis heeft 4 verdiepingen en biedt plaats aan 2 gezinnen of een vriendengroep. We wensen u een fantastisch verblijf in Manoir Bellevue!.
Manoir Bellevue is een schitterende vakantiewoning gelegen in het dorp Duravel, Frankrijk. Met zijn 2 torentjes en grote parkachtige tuin is het de perfecte plek om tot rust te komen. Het huis heeft 4 verdiepingen en biedt plaats aan 2 gezinnen of een vriendengroep. Het beschikt over een imponerende eet/woonkamer, een goed uitgeruste keuken en 4 slaapkamers. Buiten kunt u genieten van het besloten zwembad en het heerlijke terras. De beheerder woont in de buurt en is beschikbaar voor hulp en advies. In de omgeving zijn er tal van activiteiten en bezienswaardigheden.
Kenmerken van Manoir Bellevue
- Gelegen aan de rand van het dorp Duravel
- 2 torentjes en grote parkachtige tuin
- 4 verdiepingen met imponerende eet/woonkamer, goed uitgeruste keuken, 4 slaapkamers
- Besloten zwembad en terras met ligstoelen en eettafel
- Beheerder woont in de buurt en biedt hulp en advies
- Veel activiteiten en bezienswaardigheden in de omgeving
Omgeving en Activiteiten
Manoir Bellevue is gelegen in het dorp Duravel, waar u gemakkelijk naartoe kunt lopen. In de buurt vindt u een café/restaurant en een kleine supermarkt. Op 5 km afstand is het middeleeuwse centrum van Puy l'Eveque, met restaurants en een grotere supermarkt. Op vrijdagochtend kunt u genieten van de gezellige boerenmarkt in Prayssac, en op zaterdagochtend kunt u winkelen op de grote weekmarkt in Cahors. Cahors staat ook bekend om zijn Malbec wijnen, dus een bezoek aan een van de vele wijnhuizen in de omgeving is een aanrader. Er zijn ook tal van wandel- en fietsroutes in de buurt om van het prachtige landschap te genieten. Kortom, er is genoeg te doen en te zien in de omgeving van Manoir Bellevue.
Informatie en Reserveringen
Voor meer informatie over Manoir Bellevue en om uw reservering te maken, kunt u contact opnemen met Villa for You. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt en de beheerder woont in het kleine huis onderaan het toegangspad en respecteert uw privacy. Let op dat geluidsoverlast na 22:00 uur niet is toegestaan en dat reserveringen voor groepen jonger dan 25 jaar niet worden geaccepteerd. Bij vertrek dient u alle prullenbakken te legen en het vuilnis op de daarvoor bestemde plek achter te laten. We wensen u een fantastisch verblijf in Manoir Bellevue!