Lavende is een fijne familiewoning gelegen op het prachtige domein Gaury in de regio Lot, nabij de grens met de Dordogne. De woning heeft een moderne keuken, een gezellige woonkamer met houtkachel en drie slaapkamers met elk een eigen badkamer. Het domein biedt ook vele faciliteiten voor kinderen, zoals speeltoestellen.
Lavende is een fijne familiewoning gelegen op het prachtige domein Gaury in de regio Lot, nabij de grens met de Dordogne. De woning heeft een moderne keuken, een gezellige woonkamer met houtkachel en drie slaapkamers met elk een eigen badkamer. Daarnaast heeft Lavende een privétuin en kunnen gasten gebruik maken van de gezamenlijke tuin met zwembad, BBQ, poolhouse en buiten bubbelbad. Het domein biedt ook vele faciliteiten voor kinderen, zoals speeltoestellen. Geniet van een ontspannen vakantie in deze rustige en groene omgeving.
Voorzieningen
De accommodatie beschikt over de volgende voorzieningen:
- Een moderne keuken met o.a. een waterkoker, broodrooster, gasfornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie.
- Een gezellige woon/eetkamer met een televisie, eettafel, houtkachel en comfortabele zithoek.
- Drie slaapkamers met elk een eigen badkamer. Elke slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed, douche, wastafel en toilet.
- Een privétuin en een terras met tuinmeubilair, ligbedden, BBQ en parasol.
- Een gezamenlijke tuin met een verwarmd zwembad, buiten bubbelbad, buitenkeuken, jeu de boules baan, speeltoestellen, glijbaan, schommel en trampoline.
- Voldoende parkeergelegenheid op het terrein.
Het domein Gaury biedt een ontspannende en groene omgeving voor een onvergetelijke vakantie. Het is ideaal voor gezinnen met kinderen, maar ook voor fiets- en motorliefhebbers. Er is een extra garage beschikbaar om fietsen en motors veilig te parkeren. Daarnaast zijn wandelaars, cultuurliefhebbers en ruiters, die tochten kunnen organiseren, van harte welkom. Het domein ligt in de Lot, vlakbij de grens met de Dordogne, en biedt daardoor de mogelijkheid om beide regio's te verkennen.
Belangrijke informatie
Let op de volgende punten bij uw verblijf in Lavende:
- Op zondag, paasmaandag en pinkstermaandag dient u uiterlijk om 18:00 uur uit te checken.
- Bij vertrek dient u alle prullenbakken te legen en het vuilnis achter te laten op de daarvoor bestemde plek.
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen is verboden in de woning.
- Deze vakantiewoning wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Neem contact op met Villa for You voor overige type reserveringen.