Frankrijk, Lot et garonne, Savignac de Duras

Gite le Nourrissat

Dit prachtige huis bevindt zich op een landgoed van ongeveer 22 hectare, met landerijen, bos en een eigen wijngaard!. Het huis heeft een moderne inrichting met behoud van authenticiteit. U kunt genieten van een nieuw zwembad en de kinderen kunnen zich vermaken in de tuin en de velden rondom.

Lees meer

Aantal nachten, aankomstdatums en prijzen

Klik in de onderstaande tabel op een prijs om de reservering details te bekijken bij de betreffende aanbieder. Gebruik de zoekbalk om een andere te selecteren.

Aantal nachtendinsdag 29 oktoberwoensdag 30 oktoberdonderdag 31 oktobervrijdag 1 novemberzaterdag 2 novemberzondag 3 novembermaandag 4 november
3€ 391,00€ 391,00€ 391,00€ 391,00€ 391,00€ 391,00€ 391,00

Geschatte reistijd en afstand naar Savignac de Duras

Bekijk de reistijd en afstand van de geselecteerde route in de zoekbalk (het startpunt kan afwijken).

Misschien toch iets anders?