Dit prachtige huis bevindt zich op een landgoed van ongeveer 22 hectare, met landerijen, bos en een eigen wijngaard!. Het huis heeft een moderne inrichting met behoud van authenticiteit. U kunt genieten van een nieuw zwembad en de kinderen kunnen zich vermaken in de tuin en de velden rondom.
Dit prachtige huis bevindt zich op een landgoed van ongeveer 22 hectare, met landerijen, bos en een eigen wijngaard! Het huis heeft een moderne inrichting met behoud van authenticiteit. U kunt genieten van een nieuw zwembad en de kinderen kunnen zich vermaken in de tuin en de velden rondom. Ervaar de rust en het prachtige uitzicht onder het genot van een goed glas wijn. Een vakantie om nooit te vergeten!
Ligging en omgeving
Het vakantiehuis is gelegen op een landgoed nabij Saint Emilion, de wijnhoofdstad van Frankrijk. Op slechts een half uur rijden kunt u het oude centrum bezoeken met zijn middeleeuwse straatjes, gezellige pleintjes en wijnproeverijen. Bordeaux, op 1,5 km afstand, is ook zeker een bezoek waard. Op zondagochtend kunt u naar de grote eetmarkt langs het kanaal gaan en Bordeaux heeft de grootste winkelstraat van Europa!
Opmerkingen
- Alle prullenbakken dienen bij vertrek geleegd te worden en vuilnis moet op de daarvoor bestemde plek achtergelaten worden.
- De vakantiewoning bevindt zich op hetzelfde terrein als het huis van de eigenaar.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Neem contact op met Villa for You voor andere doeleinden.
- Begane grond: woonkamer met smart TV, open haard, zithoek en bar. Open keuken met eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine en koel-/vriescombinatie.
- 1e etage: slaapkamer met twee 1-persoonsbedden en airconditioning, slaapkamer met een kingsize bed (180 x 200 cm) en airconditioning, slaapkamer met een kingsize bed (180 x 200 cm) en airconditioning. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Badkamer met bad, douche, wastafel en toilet.
Daarnaast beschikt de accommodatie over een terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parkeergelegenheid, parasol, een privé zwembad (8 x 4 meter, 1.7 meter diep, geopend van mei tot en met september), kinderbed (exclusief beddengoed) en een kinderstoel.