Geniet van een rustige en sfeervolle vakantie in Maison Sauveterre-la-Lemance, een charmant vakantiehuis gelegen aan de rand van de bossen van Sauveterre-la-Lémance in Frankrijk. Vaar met een kano op de rivieren de Dordogne en de Lot, en geniet van fietstochten langs de oevers van de Lot.
Geniet van een rustige en sfeervolle vakantie in Maison Sauveterre-la-Lemance, een charmant vakantiehuis gelegen aan de rand van de bossen van Sauveterre-la-Lémance in Frankrijk. Met een prachtig uitzicht en een gezellige landelijke inrichting, is dit vakantiehuis perfect voor natuurliefhebbers die willen ontspannen in een verstilde omgeving. Het huis beschikt over een goed uitgeruste keuken, een ruime woon-eetkamer met een houtkachel, twee slaapkamers op de begane grond en een fijn terras aan de achterzijde.
Ontdek de prachtige omgeving van Maison Sauveterre-la-Lemance en bezoek bezienswaardigheden zoals het middeleeuwse kasteel van Bonaguil en het historische centrum van Cahors. Vaar met een kano op de rivieren de Dordogne en de Lot, en geniet van fietstochten langs de oevers van de Lot. Er zijn tal van toeristische activiteiten te ondernemen in de omgeving, maar aan het einde van de dag kunt u ontspannen op het stille terras van het vakantiehuis met een goed glas wijn.
Opmerkingen
- Als u toch uw auto illegaal oplaadt, kan de huiseigenaar u verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden.
- Begane grond: keuken, woon/eetkamer, twee slaapkamers, badkamer.
- 1e etage: overloop.
Faciliteiten: wasdroger, wasmachine, terras, tuin met tuinmeubilair, ligbedden, barbecue, parkeergelegenheid, parasol.