Net buiten het historische dorp Saint Maurin, bevindt zich het vakantieverblijf 'Gites de Saint Maurin'. Dit beschutte domein is ontstaan in de 13e eeuw en omvat een mooi onderhouden parktuin van 3 hectare. Het bestaat uit 2 geschakelde gites, die volledige privacy bieden met een eigen ingang.
Vakantiehuizen voor families en mindervaliden
De twee huizen zijn ideaal voor 2 families die samen willen vakantie vieren, maar ook behoefte hebben aan hun eigen ruimte. Daarnaast zijn de huizen zeer geschikt voor mensen die slecht ter been zijn, omdat alles is aangepast om een perfecte vakantie te garanderen. De vriendelijke gastheer staat altijd klaar om hulp te bieden indien nodig. Elk huis beschikt over een open woon-/eetkeuken, 2 slaapkamers (waarvan 1 met badkamer en suite) en een gemeenschappelijke wasruimte. Daarnaast hebben beide huizen een heerlijk beschutte patio.
Prachtige omgeving en voorzieningen
De omgeving van 'Gites de Saint Maurin' is ideaal om te wandelen en te fietsen. In de buurt vind je mooie dorpjes en middeleeuwse steden om te verkennen en marktjes te bezoeken. Op de rand van de gezellige middeleeuwse stad Agen is er ook een leuk pretpark genaamd Walygator, wat gegarandeerd een succes is voor kinderen! In de tuin van het vakantieverblijf is er een groot privézwembad met comfortabele ligstoelen, evenals een BBQ-plek met zitjes. De eigenaar vraagt ter plaatse een bijdrage voor de elektriciteitskosten.