Net buiten het historische dorp Saint Maurin, ligt het vakantiehuis Gite La Seoune op een beschut domein uit de 13e eeuw. Het domein beslaat 3 hectare en heeft een prachtig onderhouden parktuin. In de tuin is een groot privé zwembad met luxe stoelen rondom en een BBQ plek met zitjes.
Net buiten het historische dorp Saint Maurin, ligt het vakantiehuis Gite La Seoune op een beschut domein uit de 13e eeuw. Het domein beslaat 3 hectare en heeft een prachtig onderhouden parktuin. Het vakantiehuis bestaat uit twee geschakelde gites met elk een eigen ingang, volledige privacy en is ideaal voor families of mensen met verminderde mobiliteit.
Faciliteiten en indeling
Elk huis heeft een open woon/eetkeuken, 2 slaapkamers waarvan 1 met badkamer en suite, en de ander met een wastafel. Er is een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger en elk huis beschikt over een heerlijk beschutte patio waar het goed toeven is. In de tuin is een groot privé zwembad met luxe stoelen rondom en een BBQ plek met zitjes. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt en er is een parkeerplaats beschikbaar. De eigenaar vraagt ter plaatse een bijdrage voor de elektriciteitskosten.
Het vakantiehuis ligt in een prachtige omgeving, ideaal om te wandelen en te fietsen. Er zijn pittoreske dorpjes en middeleeuwse steden om te verkennen en marktjes te bezoeken. In de buurt van de gezellige middeleeuwse stad Agens ligt het pretpark Walygator, een gegarandeerd succes voor de kinderen! Opmerkingen: Het opladen van elektrische auto's is niet toegestaan en reserveringen voor groepen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan. Bij vertrek dienen alle prullenbakken geleegd te worden en vuilnis achtergelaten te worden op de aangewezen plek.
- Begane grond: keuken, woon/eetkamer, slaapkamer, badkamer, wasruimte, balkon of terras
- Faciliteiten: tv, dvd-speler, cd-speler, wasmachine, wasdroger
- Buiten: tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parkeerplaats, gedeeld zwembad