Net buiten het historische dorp Saint Maurin, ligt het prachtige vakantiehuis Gite La Sempesserre. Het huis is onderdeel van een 13e-eeuws domein met een goed onderhouden parktuin van 3 hectare. Gite La Sempesserre bestaat uit 2 geschakelde gites, elk met een eigen ingang en volledige privacy.
Net buiten het historische dorp Saint Maurin, ligt het prachtige vakantiehuis Gite La Sempesserre. Het huis is onderdeel van een 13e-eeuws domein met een goed onderhouden parktuin van 3 hectare. Gite La Sempesserre bestaat uit 2 geschakelde gites, elk met een eigen ingang en volledige privacy. De huizen zijn ideaal voor families en mensen die slecht ter been zijn, en zijn voorzien van alle comfort voor een perfecte vakantie.
Luxueuze vakantiehuizen
Elke gite van Gite La Sempesserre heeft een open woon-/eetkeuken, 2 slaapkamers en een gemeenschappelijke wasruimte. Het interieur is modern en hoogstaand afgewerkt. Buiten bevindt zich een heerlijke beschutte patio waar gasten kunnen ontspannen. Het grote privézwembad met luxe stoelen en een barbecueplek is exclusief voor de gasten van Gite La Sempesserre. De eigenaar biedt ook hulp en zorgt voor een aangenaam verblijf.
Prachtige omgeving
Gite La Sempesserre is gelegen in een mooie omgeving en biedt volop mogelijkheden voor wandel- en fietstochten. In de omgeving zijn er pittoreske dorpjes en middeleeuwse steden om te verkennen en marktjes te bezoeken. Bovendien ligt het gezellige pretpark Walygator aan de rand van de nabijgelegen stad Agen, perfect voor een dagje uit met het gezin.
- Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt.
- I.v.m. rust zijn reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar niet toegestaan.
- Bij vertrek dienen alle prullenbakken geleegd te worden en het vuilnis op de daarvoor bestemde plek achtergelaten te worden.
- Dit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd. Neem contact op met Villa for You voor reserveringen voor andere doeleinden.
Gite La Sempesserre biedt comfortabele en luxe vakantiehuizen in een prachtige omgeving, ideaal voor gezinnen en mensen die op zoek zijn naar rust en ontspanning.