Dit fraaie 16e-eeuwse kasteel met hedendaags comfort is een unieke vakantiebestemming op een groot landgoed met 34 hectare aan bossen, graslanden en landerijen. Het kasteel is prachtig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen en biedt ruime kamers met hoge plafonds en mooie houten vloeren.
Dit fraaie 16e-eeuwse kasteel met hedendaags comfort is een unieke vakantiebestemming op een groot landgoed met 34 hectare aan bossen, graslanden en landerijen. Het kasteel is prachtig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen en biedt ruime kamers met hoge plafonds en mooie houten vloeren. Gelegen in de regio Lot et Garonne in de streek Gascogne, biedt deze accommodatie een gevarieerd landschap met prachtige wandel- en fietsroutes, middeleeuwse dorpen en pijnboombossen. Het is een perfecte plek voor een samenzijn met familie, vrienden of collega's, met een groot privézwembad en een royale tuin voor maximale privacy.
Faciliteiten en Indeling:
Het kasteel bestaat uit 3 verdiepingen met ruime kamers, een woonkamer met open haard, een eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en meerdere slaapkamers met eigen badkamers. Het koetshuis, verdeeld over 2 verdiepingen, biedt 3 slaapkamers en een sfeervolle inrichting met behoud van authentieke elementen. Het landgoed beschikt over faciliteiten zoals een wasruimte, een berging en een kelder. Buiten vindt u een binnenplaats, meerdere terrassen, een overdekt terras, een tuin met tuinmeubilair, ligbedden, een BBQ en een privézwembad van 12 x 8 meter.
Opmerkingen
- Het opladen van een elektrische auto is niet mogelijk en niet toegestaan.
- Bij vertrek dient u alle prullenbakken te legen en het vuilnis op de daarvoor bestemde plek achter te laten.
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen is verboden.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Voor andere doeleinden dient u contact op te nemen met Villa for You.