Frankrijk, Lot et garonne, Fargues−sur−Ourbise

Terrefort en total

Dit fraaie 16e-eeuwse kasteel met hedendaags comfort is een unieke vakantiebestemming op een groot landgoed met 34 hectare aan bossen, graslanden en landerijen. Het kasteel is prachtig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen en biedt ruime kamers met hoge plafonds en mooie houten vloeren.

Lees meer

Aantal nachten, aankomstdatums en prijzen

Klik in de onderstaande tabel op een prijs om de reservering details te bekijken bij de betreffende aanbieder. Gebruik de zoekbalk om een andere te selecteren.

Aantal nachtenwoensdag 29 januaridonderdag 30 januarivrijdag 31 januarizaterdag 1 februarizondag 2 februarimaandag 3 februaridinsdag 4 februari
3€ 3.947,00€ 3.947,00€ 3.947,00€ 3.947,00€ 3.947,00€ 3.947,00€ 3.947,00

Geschatte reistijd en afstand naar Fargues−sur−Ourbise

Bekijk de reistijd en afstand van de geselecteerde route in de zoekbalk (het startpunt kan afwijken).

Ook op deze locatie in Fargues−sur−Ourbise (2)

Misschien toch iets anders?