Dit vakantiehuis, La Belle Grange, is gelegen op het domein van een 16e-eeuws kasteel in de regio Lot et Garonne. Omgeven door 34 hectare aan bossen, boomgaarden en weilanden biedt het huis volledige privacy. Het huis zelf heeft authentieke elementen behouden en is smaakvol ingericht.
Dit vakantiehuis, La Belle Grange, is gelegen op het domein van een 16e-eeuws kasteel in de regio Lot et Garonne. Omgeven door 34 hectare aan bossen, boomgaarden en weilanden biedt het huis volledige privacy. Met een groot privézwembad en een ruime tuin is het de ideale plek om te ontspannen en te genieten van het prachtige landschap. Het huis zelf heeft authentieke elementen behouden en is smaakvol ingericht. Met 2 verdiepingen en ruime kamers is er voldoende ruimte voor een vakantie met familie, vrienden of collega's.
Kenmerken en Ligging
La Belle Grange is gelegen op het domein van een 16e-eeuws kasteel in de regio Lot et Garonne. Het domein biedt een gevarieerd landschap met prachtige wandel- en fietsroutes, middeleeuwse dorpen en de pijnboombossen van Les Landes. Het vakantiehuis zelf heeft 2 verdiepingen met hoge plafonds, schitterende houten vloeren en ruime kamers. De eigenaar heeft zoveel mogelijk authentieke elementen behouden en dat geeft enorm veel sfeer. Het huis is landelijk gelegen, maar biedt toch alle comfort die u nodig heeft voor een ontspannen verblijf.
Indeling en Voorzieningen
Het vakantiehuis heeft de volgende indeling:
- Begane grond: hal, woonkamer, keuken, slaapkamer met badkamer, wasruimte en berging.
- 1e etage: slaapkamer, slaapkamer met badkamer, studeerkamer en speelkamer.
Voorwaarden
Er zijn een aantal voorwaarden verbonden aan het verblijf in La Belle Grange:
- Bij vertrek dienen alle prullenbakken geleegd te worden en vuilnis achtergelaten te worden op de daarvoor bestemde plek.
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen in het huis is verboden.
- Dit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd.