Chateau Terrefort is een fraai 16de eeuws kasteel met hedendaags comfort, gelegen op een groot landgoed met bossen, grasland en landerijen. Het kasteel is volledig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen en biedt een prachtig uitzicht over het grote privézwembad en de royale tuin.
Chateau Terrefort is een fraai 16de eeuws kasteel met hedendaags comfort, gelegen op een groot landgoed met bossen, grasland en landerijen. Het kasteel is volledig gerenoveerd met behoud van authentieke elementen en biedt een prachtig uitzicht over het grote privézwembad en de royale tuin. Het kasteel heeft ruime kamers die met veel smaak zijn ingericht en is ideaal voor een samenzijn met familie, vrienden of collega's. Het is gelegen in de regio Lot et Garonne en biedt een gevarieerd landschap met prachtige wandel- en fietsroutes, middeleeuwse dorpen en de bossen van Les Landes.
Chateau Terrefort is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over hoge plafonds, schitterende houten vloeren en ruime kamers. Op de begane grond bevindt zich een wasruimte, berging en kelder. Op de eerste verdieping zijn er twee woonkamers en een eetkamer met aangrenzende volledig uitgeruste keuken. Daarnaast zijn er drie slaapkamers met badkamers, een studeerkamer en een speelkamer. Op de tweede verdieping zijn er nog vier slaapkamers met badkamers en een slaapzaal met vier eenpersoonsbedden.
Voorzieningen
- Buitenkeuken
- Patio
- Verwarming
- Binnenplaats
- Terras (overdekt en niet overdekt)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ
- Ligstoelen
- Parasol
- Privézwembad (12 x 8 m, diepte: 1.8m, geopend van juni tot oktober)
- Lounge set
- Speelgoed
Opmerkingen:
- Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je toch je auto illegaal opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen.
- Bij vertrek dienen alle prullenbakken geleegd te worden en het vuilnis achtergelaten te worden op de daarvoor bestemde plek.
- Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen in dit huis is verboden. Dit vakantiehuis wordt alleen voor toeristische doeleinden verhuurd. Als je voor andere doeleinden een reservering wilt maken, verzoeken wij je contact op te nemen met Villa for You.