Le Lac Bleu 20 is een volledig gerenoveerde vakantiewoning gelegen in het prachtige gebied van de Lot en Dordogne in Frankrijk. Het huis beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers en is van alle moderne gemakken voorzien. Vanaf het terras heb je een adembenemend uitzicht over het landschap.
Le Lac Bleu 20 is een volledig gerenoveerde vakantiewoning gelegen in het prachtige gebied van de Lot en Dordogne in Frankrijk. Het huis beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers en is van alle moderne gemakken voorzien. Vanaf het terras heb je een adembenemend uitzicht over het landschap. Op het vakantiepark zijn er tal van faciliteiten zoals een verwarmd buitenzwembad, een peuterbad en een speeltuin voor de kinderen. In de omgeving kun je genieten van de pittoreske dorpjes, zoals het middeleeuwse Lacapelle Marival, en bezienswaardigheden zoals de grotten van Padirac en het mooie plaatsje Rocamadour.
Voorzieningen en activiteiten
Le Lac Bleu 20 biedt een scala aan voorzieningen en activiteiten om ervoor te zorgen dat je vakantie onvergetelijk wordt. Op het park kun je genieten van het verwarmde buitenzwembad, het peuterbad en de speeltuin. Daarnaast zijn er ook sportfaciliteiten zoals een sportveld, een Jeu de Boules baan en een tennisbaan. Voor de barbecue liefhebbers is er de mogelijkheid om een barbecue te huren op het park. Tijdens je verblijf kun je gebruik maken van een kinderbed en stoel, deze zijn verkrijgbaar via de receptie van het park. Op loopafstand van het park bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, waar je kunt genieten van gezellige terrasjes en lokale lekkernijen.
Le Lac Bleu 20 is gelegen in een prachtige omgeving en biedt tal van mogelijkheden voor uitstapjes. Het nabijgelegen plaatsje Rocamadour is zeker een bezoek waard, met zijn historische gebouwen en prachtige uitzichten. Verken de grotten van Padirac of breng een dag door in de steden Cahors of Toulouse. Of je nu houdt van natuur, geschiedenis of culinaire hoogstandjes, er is voor ieder wat wils in deze regio.
Belangrijke informatie
Bij aankomst zijn de bedden in Le Lac Bleu 20 al opgemaakt, dus je kunt direct genieten van je vakantie. Houd er rekening mee dat de inrichting van de woning enigszins kan afwijken van de foto's, maar het comfortniveau blijft zoals beschreven. Het opladen van een elektrische auto is niet mogelijk bij de accommodatie en niet toegestaan. Als dit toch gebeurt, kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor eventuele schade en een vergoeding in rekening brengen. Let op: dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Neem contact op met Villa for You voor andere reserveringen.
- Begane grond:
- Open keuken met alle benodigde apparatuur
- Woon-/eetkamer met televisie en comfortabele zithoek
- Slaapkamer met een tweepersoonsbed
- Badkamer met douche, wastafel en toilet
- 1e etage:
- Slaapkamer met drie eenpersoonsbedden
- Badkamer met bad en douche, wastafel en toilet
Daarnaast beschikt het vakantiehuis over een terras, een tuin met tuinmeubilair en een barbecue, parkeergelegenheid, een parasol en toegang tot het gedeelde buitenzwembad dat inclusief een apart peuterzwembad is. Er zijn ook speeltoestellen aanwezig voor de kinderen.