Lac Bleu nr 19 is een ruime en moderne vakantiewoning die onlangs is gerenoveerd. Het is gelegen op een gezellig klein vakantiepark met een verwarmd zwembad, wat ideaal is voor zowel kinderen als sportliefhebbers. Op het privéterras geniet je van een panoramisch uitzicht terwijl je ontspant met een verfrissend drankje.
Lac Bleu nr 19 is een ruime en moderne vakantiewoning die onlangs is gerenoveerd. Het is gelegen op een gezellig klein vakantiepark met een verwarmd zwembad, wat ideaal is voor zowel kinderen als sportliefhebbers. Op het privéterras geniet je van een panoramisch uitzicht terwijl je ontspant met een verfrissend drankje. Dit vakantiehuis is gelegen in het prachtige middeleeuwse stadje Lacaelle Marival, dat bekend staat om zijn charme en gezelligheid. Het is de perfecte uitvalsbasis om te genieten van de kronkelende straatjes, schattige pleintjes en gezellige terrasjes. Bovendien bevinden zich enkele van de mooiste bezienswaardigheden van Zuidwest-Frankrijk, zoals Rocamadour, de heilige stad op de rotsen (slechts 26 km), de grotten van Padirac (20 km) en Saint Cirq Lapopie (35 km), op korte afstand. Er is ook een opmerking dat de inrichting van de woning enigszins kan afwijken van de getoonde foto's, maar het comfortniveau blijft hetzelfde.
Opmerkingen:
- Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Eventuele schade als gevolg van illegaal opladen kan leiden tot aansprakelijkheid voor de kosten.
- Dit vakantiehuis wordt alleen verhuurd voor toeristische doeleinden. Voor andere doeleinden wordt verzocht contact op te nemen met Villa for You.
Indeling:
De vakantiewoning is als volgt ingedeeld:
- Begane grond: open keuken (voorzien van fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer (met 1-persoons slaapbank, satelliet-tv, eettafel, zithoek), slaapkamer met badkamer (met 2-persoons bed, douche, wastafel, wc) en berging.
- Eerste etage: gang, slaapkamer met 2 eenpersoons bedden, slaapkamer met 2 eenpersoons bedden en badkamer (met douche, wastafel, wc).
Daarnaast is er een tuin met tuinmeubilair, ligbedden en parkeergelegenheid. Het zwembad is verwarmd, omheind en wordt gedeeld met andere gasten. Het heeft ook een speciaal ondiep gedeelte voor peuters, met een diepte van 50 cm. Het zwembad is geopend van mei tot en met september.